Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque São Paulo omvat een buitenzwembad en ligt op amper 6 minuten lopen van het Museum voor Uitvindingen. Gasten zullen zeker profiteren van draadloos internet en privéparkeren in het appartement van 21 m², dat zich in de Pompeia wijk van de stad bevindt.
Het cultureel centrum van Banco do Brasil in São Paulo bevindt zich op afstand van 4 km tot dit 1-badkamer appartement, terwijl het Museu da Imagem e do Som op 4,1 km afstand ligt. Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque heeft een eersteklas locatie op een korte afstand van Palmeiras-Barra Funda metrostation. Deze accommodatie is op op 25 minuten wandelafstand van het Museum of Football gelegen.
Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij de accommodatie. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.
Maak uw verblijf nog aangenamer in Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque met een kitchenette, ingericht met koffie- en theefaciliteiten, keukengerei voor uw comfort. Avenida Sumare busstation is op een paar stappen verwijderd van dit appartement.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque.
Gasten van Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het cultureel centrum van Banco do Brasil in São Paulo, binnen 10 minuten met de auto. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museum of Football (2 km) en het Museu da Imagem e do Som (4 km). - ❓
Beschikt Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque over parkeergelegenheid?
Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque heeft privéparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 21 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 4 gasten. - ❓
Heeft Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque een eigen zwembad?
Studio Com Piscina E Garagem A 7 Min Do Nubank Parque heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.